بسم الله الرحمن الرحیم
ولا تقولوا لمن یقتل فی سبیل الله اموات بل احیاء ولکن لاتشعرون. ولنبلونکم بشیء من الخوف و الجوع و نقص من الاموال و الانفس و الثمرات و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالوا انا الله و انا الیه راجعون. (صدق الله العلی العظیم(
عروج نابهمگام سردارقلب ها، فاتح دشت نینوا، فرمانده جسورو دلاورمرد ما، سربازولایت ورهبری و مالک اشتر امام زمان خود،  سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی شیر مردی از تبارمهربانی ها و فداکاریها محضر حضرت ولی عصر ارواحنا روحی فدا و ولی امرمسلمین حضرت آیت الله عظمی خامنه ای را تبریک و تسلیت عرض می کنیم، بی شک خبرناگهانی و غم ازدست دادن آن یارسفرکرده همگان را بهت زده و چشم ها را سیل اشکبار و دلها را ماتم زده کرد. چه آدینه ای شد سحرگاه 13دی ماه یک هزار وسیصد و نود وهشت که به گفته  مولایمان "دیشب ارواح طیبه شهیدان، روح مطهر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند".بی شک مرگ آدمی فرامی رسد برای بعضی زودتر و برای بعضی دورتر اما چه خوب است لباس مرگ در راه آرمانهای مردانگی و با جنسی  از انوار الهی برتنت کنند و چه خوشترازاین که نامت نهند "شهید" . حاج قاسم سلیمانی عزیز؛ که می دانم آنقدر تواضع و فروتن بودی برایت سخت بود بردن نامت  را به  سرداری و تاکیدت براین بود و میگفتی بمن بگویید سرباز، من سربازولایتم... گزافه نیست بگوییم لیاقتت بالاتر از شهادت است ای ابر مرد، بارفتنت دلها غمین است  اما اطمینان داریم دشمن ترسوو بزدل در تحقق احمق بودنش باز  دستان جنایتکار و بخون آغشته هزاران انسان بی گناه اینبار بخون پاکترین مرد خدایی دست زد که جز برای دفاع از حریم و ناموس ، غیرت و مردانگی و حریم ولایت نمیجنگید. یُرِیدُونَ لِیُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ(8) 
مى‏خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنند و حال آنکه خدا گر چه کافران را ناخوش افتد نور خود را کامل خواهد گردانید(8)
باریختن خون حاج قاسم ها هزارن حاج قاسم سلیمانی های دیگر می روید و در احقاق حق هزاران انسان کشته شده بی گناه بدست جنایتکاران که سفاکانه دستان آلوده به خون مظلومان عالم دارند ازجمله آمریکا و اسرائیل وآل سعود به وعده الهی انتقام نزدیک است.                                                             
                                                             محمدرضا شریفی
                                           مدیرکل دفتربرنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری
                                                             15دی ماه 1398